Великодні дарунки

6 квіт. 2018
Напередодні Великодня всі учні школи отримали солодкі дарунки – паски – від народного депутата України А.П.Денисенка. З 3 до 10 квітня всі бажаючі мали змогу взяти участь у виставці «Великодній сувенір», яка була організована у шкільному музеї народознавства «Берегиня». Найбільш активну участь у виготовленні сувенірів та підготовці виставки взяли учні 1-Б, 2-А, 2-Б та 5-А класів. Для учнів 1-4 класів були проведені екскурсії, присвячені Великоднім традиціям українського народу.

Напередодні Великодня всі учні школи отримали солодкі дарунки –  паски – від народного депутата України А.П.Денисенка. З 3 до 10 квітня всі бажаючі мали змогу взяти участь у виставці «Великодній сувенір», яка була організована у шкільному музеї народознавства «Берегиня». Найбільш активну участь у виготовленні сувенірів та підготовці виставки взяли учні 1-Б, 2-А, 2-Б та 5-А класів. Для учнів 1-4 класів були проведені екскурсії, присвячені Великоднім традиціям українського народу.