Фольклорне свято "Масляна" та благодійний ярмарок

19 лют. 2018
16 лютого учні 1-11 класів, вчителі та батьки учнів взяли участь у традиційному шкільному благодійному ярмарку та фольклорному святі «Масляна». Під час свята учні згадали народні традиції, українські народні пісні, водили хороводи. Діти з радістю брали участь у веселих іграх та змаганнях, які вдало провели ведучі свята: Чаговець Валерія (9-А), Лихобаба Єлизавета (10-А), Лихобаба Валерія (10-А), Тарасенко Владислав (9-Б), Березуцький Даніїл (9-Б) та Світличний Денис (9-Б). А родзинкою свята стало спалювання опудала зими на знак щорічного оновлення природи.