24 січ. 2018
22 січня 1918 року перший український парламент – Українська Центральна Рада – Четвертим універсалом проголосив незалежність Української Народної Республіки. Через рік – 22 січня 1919-го – на Софійській площі урочисто проголосили об’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки в єдину Українську державу. День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель. 22 січня учні школи привітали всіх із Днем Соборності України яскравими стіннівками «Україна – соборна, незалежна держава».

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель. 22 січня учні школи привітали всіх із Днем Соборності України яскравими стіннівками «Україна – соборна, незалежна держава».