Новорічне свято для учнів 1-4 класів

27 груд. 2017
26 грудня 2017 року учні 1-4 класів взяли участь у веселому новорічному святі. Учні 5-11 класів у ролі казкових героїв майстерно представили молодшим друзям веселу музикальну виставу "Новорічні пригоди Аладдіна". За доброю традицією, всі учні початкової школи отримали солодкі новорічні подарунки від Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

26 грудня 2017 року учні 1-4 класів взяли участь у веселому новорічному святі. Учні  5-11 класів у ролі казкових героїв майстерно представили молодшим друзям веселу музикальну виставу "Новорічні пригоди Аладдіна". За доброю традицією, всі учні початкової школи отримали солодкі новорічні подарунки від Харківського міського голови Геннадія Кернеса.