Підсумки виборів президента шкільної організації учнівського самоврядування «Веселкова країна»

13 лист. 2017
Сьогодні, 13 листопада 2017 року, підвели підсумки виборів президента шкільної організації учнівського самоврядування «Веселкова країна», які відбулись 10 листопада. Голова виборчої комісії школи, учениця 9-А класу Котляр Дарина, оголосила результати підрахунку голосів. У голосуванні взяли участь учні 5-11 класів та педагогічний колектив школи. Кількість виборців на 10 листопада 2017 року становила 333 виборці (учнів – 297, вчителів – 36). Голосували 239 виборців (учнів – 208, вчителів – 31). 235 бюлетенів використано, 4 – зіпсовано. За результатами підрахунку голосів виборчою комісією Богдан Валерія Романівна отримала 47 голосів виборців, Шавріна Маргарита Русланівна – 48 голосів, Чаговець Валерія Юріївна – 140 голосів. Таким чином, учениця 8-Б класу Шавріна Маргарита стала віце-президентом ШОУС «Веселкова країна», Чаговець Валерія – президентом шкільної організації учнівського самоврядування «Веселкова країна». Директор школи Мірошніченко Юлія Григорівна привітала всіх учасників виборчої кампанії і побажала дружної, активної та успішної роботи лідерам учнівського самоврядування.

У голосуванні взяли участь учні 5-11 класів та педагогічний колектив школи. Кількість виборців на 10 листопада 2017 року становила 333 виборці (учнів –  297,  вчителів –  36). Голосували 239 виборців (учнів – 208, вчителів – 31). 235 бюлетенів використано, 4 – зіпсовано.