Вибори президента шкільної організації учнівського самоврядування "Веселкова країна"

12 лист. 2017
10 листопада 2017 року в школі відбулись вибори президента шкільної організації учнівського самоврядування «Веселкова країна». Тиждень передвиборчої агітації завершився голосуванням учнів 5-11 класів. Кандидатами на посаду президента були учні: Богдан Валерія (8-А); Шавріна Маргарита (8-Б) та Чаговець Валерія (9-А). У складі виборчої комісії відповідально працювали представники учнівських колективів 8-9 класів: Котляр Дарина (9-А), Луценко Владлена (9-А), Івахненко Анна (8-А), Семенєй Ангеліна (8-А), Марченко Кристина (8-Б), Пушкіна Олександра (9-А), Рассаднікова Марія (8-А), Антропенко Анна (8-А); у складі служби безпеки ЦВК – Лосєв Роман (8-А), Мирошниченко Владислав (8-А) і Тарасенко Владислав (9-Б); як незалежний наглядач – Бибко Єлизавета (9-Б), а у незалежному соціологічному центрі працювали Ляпіна Аріна (8-Б) та Мірошниченко Наталія (8-Б). Результати підрахунку голосів будуть оголошені у понеділок, 13 листопада, на шкільній лінійці після 2-го уроку.