Готуємось до виборів президента шкільної організації учнівського самоврядування "Веселкова країна"

8 лист. 2017
Шкільна організація учнівського самоврядування «Веселкова країна» готується до проведення чергових виборів лідера, які відбудуться 10 листопада. 7 листопада, під час проведення передвиборчих дебатів, ми мали змогу побачити велику серйозність та зацікавленість учнівської аудиторії темою обрання лідера. Презентації своїх ідей і планів представили кандидати на посаду президента шкільної організації учнівського самоврядування: Богдан Валерія – учениця 8-А класу, Шавріна Маргарита – 8-Б класу та учениця 9-А – Чаговець Валерія. Учні 5-11 класів, делеговані своїми класами на передвиборчі дебати, поставили кандидатам велику кількість запитань, пролунало багато пропозицій і побажань щодо роботи учнівського активу школи. А кандидати на пост президента, в свою чергу, не залишили без уваги і відповіді жодного запитання своїх виборців. Всім учасникам передвиборчих перегонів бажаємо успіху, а виборцям – обрати достойного лідера!

Шкільна організація учнівського самоврядування «Веселкова країна» готується до проведення чергових виборів лідера,  які відбудуться 10 листопада.

7 листопада, під час проведення передвиборчих дебатів, ми мали змогу побачити велику серйозність та зацікавленість  учнівської аудиторії  темою обрання лідера. Презентації своїх ідей і планів представили кандидати на посаду президента шкільної організації учнівського самоврядування: Богдан Валерія – учениця 8-А класу, Шавріна Маргарита – 8-Б класу та учениця 9-А –   Чаговець Валерія.