Полтава – це кохання з першого погляду!

26 жовт. 2017
26.10.2017 року відбулася навчальна екскурсія для учнів 5-11 класів "Полтава літературна"

Що ж таке канікули? Це, напевно, найкращий та найочікуваніший момент для кожного з нас. Всі ми любимо їх, тому що в цей час ми відпочиваємо та розважаємось. Не потрібно рано прокидатись, робити домашні завдання. Можна займатися улюбленими видами спорту або іншими зацікавленнями та, звісно ж, подорожувати. От ми і вирушили у незабутню подорож до одного з найцікавіших міст України, яке зберігає пам’ять про далекі часи та історичні події – Полтави.

Погода нам не стане на заваді!

Милуємось дивовижним краєвидом.

А от і символічний пам’ятний знак на честь традиційної для регіону Полтавщини страви української кухні – галушки, уособлення щедрості й добробуту.

Полтава – це кохання з першого погляду!