Правила пожежної безпеки від Національного університету цивільного захисту України

19 жовт. 2017
18 жовтня 2017 року, з метою покращення знань та практичних навичок щодо пожежної безпеки, для проведення лекції до школи були запрошені викладачі Національного університету цивільного захисту України. Для педагогічного колективу, технічного персоналу і старшокласників на високому професійному і, водночас, доступному рівні була проведена лекція-навчання з питань пожежної безпеки, порядку дій у надзвичайних ситуаціях та відпрацьовані навички застосування засобів пожежогасіння.