Урок мужності «Перемога в серцях поколінь»

18 жовт. 2017
17 жовтня, напередодні 73-Ї річниці звільнення України від німецько-фашистських загарбників, до школи завітали: старший штурман-випробувач, голова осередку ветеранів м/р Жихір, учасник бойових дій в Афганістані, полковник Бруєв Сергій Васильович та Голова ради ветеранів Основ’янського району полковник Шашкін Володимир Іванович. Гості нагадали учням про страшні події часів Другої світової війни, про етапи звільнення України та міста Харкова від загарбників у 1943-1944 роках. Льотчики поділились із учнями спогадами про військову службу і наголосили, що мирне життя – це найцінніше, що є у світі.

17 жовтня, напередодні 73-Ї річниці звільнення України від німецько-фашистських загарбників, до школи завітали: старший штурман-випробувач,  голова осередку ветеранів м/р Жихір, учасник бойових дій в Афганістані, полковник Бруєв Сергій Васильович та Голова ради ветеранів Основ’янського району полковник Шашкін Володимир Іванович. Гості нагадали учням про страшні події часів Другої світової війни, про етапи звільнення України та міста Харкова від загарбників у 1943-1944 роках. Льотчики поділились із учнями спогадами про військову службу і наголосили, що мирне життя – це найцінніше, що є у світі.