Вітаємо призерів інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?"»!

13 жовт. 2017
11 жовтня учні школи взяли участь у відбірковому турнирі Чемпіонату м. Харкова сезону 2017/2018 рр. гри «Що? Де? Коли?» серед загальноосвітніх шкіл Основ’янського району. Дякуємо команді «Розумні Сови» за успішний дебютний виступ у молодшій віковій групі! У складі команди працювали: капітан команди Шавріна Маргарита, 8-Б; Пасько Софія, 8-Б; Марченко Кристина, 8-Б; Давиденко Дарина, 7-А; Капітулін Максим, 7-Б; Світличний Дмитро,7-Б; Ніколаєнко Юлія,7-Б та Мінькова Катерина, 7-Б. А шкільна команда «Libertatem» («Незалежність») отримала диплом ІІІ ступеня серед команд старшої вікової групи! Призове місце вибороли: Тихоненко Аліса (капітан), 9-Б; Світлична Дарина, 9-Б; Чаговець Валерія, 9-А; Котляр Дарина, 9-А; Пліско Станіслав, 10-А. Вітаємо всіх учасників і бажаємо нових успіхів та перемог!

11 жовтня учні школи взяли участь у  відбірковому турнирі Чемпіонату

Дякуємо команді «Розумні Сови» за успішний дебютний виступ у молодшій віковій групі! У складі команди працювали:  капітан команди Шавріна Маргарита, 8-Б; Пасько Софія, 8-Б; Марченко Кристина, 8-Б; Давиденко Дарина, 7-А; Капітулін Максим, 7-Б; Світличний Дмитро,7-Б; Ніколаєнко Юлія,7-Б та Мінькова Катерина, 7-Б.

Вітаємо всіх учасників і бажаємо нових   успіхів  та    перемог!

Команда «Libertatem»

Команда «Розумні Сови»