Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

9 жовт. 2017
Закінчився І тиждень Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, який проходить під гаслом «Бібліотека - за здоровий спосіб життя». В рамках Всеукраїнського місячника учні 3- Б класу відвідали філію №41 масової бібліотеки і ознайомилися з виставкою книг « Здоровий дух дає здорове тіло».Бібліотекар філії Філіпенко Л.Л. познайомила учнів з новинками літератури про здоровий спосіб життя. А на початку тижня відбувся конкурс «Склади слова». У конкурсі брали участь учні 1-9 класів. Охочих було багато, але призи одержали не всі. Перемогли учні 4- А класу!

Закінчився  І тиждень Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, який проходить під гаслом «Бібліотека - за здоровий спосіб життя». В рамках Всеукраїнського місячника учні 3- Б класу відвідали філію №41 масової бібліотеки  і ознайомилися з виставкою книг « Здоровий дух дає здорове тіло».Бібліотекар філії Філіпенко Л.Л.  познайомила учнів з новинками літератури про здоровий спосіб життя. А на початку тижня відбувся конкурс «Склади слова». У конкурсі брали участь учні  1-9 класів.   Охочих було багато, але призи одержали не всі. Перемогли учні 4- А класу!