Увага! Зустріч батьків та учнів із вчителями.

17 серп. 2017
Увага! 22.08.2017 року о 9 год. 45 хв. відбудеться зустріч батьків та учнів школи із вчителями Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 48 за адресою вул. Тернопільська, 19 з приводу початку нового навчального року.

Шановні батьки та учні ХЗОШ № 48

Запрошуємо вас взяти участь у траурній панахиді, присвяченій  74-ій річниці визволення міста Харкова від фашистських загарбників, яка відбудеться 22 серпня 2017 року о 10 год. 45 хв. біля пам’ятника героям-визволителям в с.Жихір.

Увага! О 9 год. 45 хв. відбудеться  зустріч батьків та учнів школи із вчителями Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 48 за адресою вул. Тернопільська, 19 з приводу початку нового навчального року.

З повагою, адміністрація школи