Свято Останнього дзвоника

29 трав. 2017
26 травня в школі відбулась урочиста лінійка, присвячена закінченню 2016-2017 навчального року. Із святом Останнього дзвоника колектив школи привітали шановні гості: Небрат Валентина Олексіївна – заступник голови адміністрації району з організаційних питань Адміністрації Основ’янського району Харківської міської ради, Гречко Олена Володимирівна – помічник народного депутата України Анатолія Петровича Денисенка, Мацак Олексій Ігорович – депутат Харківської обласної ради, Шевченко Тетяна Миколаївна – депутат Харківської міської ради, Гонська Світлана Олегівна – методист Управління освіти Основ’янського району Харківської міської ради Харківської області, Бруєв Сергій Васильович – голова спілки ветеранів сел. Жихір, ветеран бойових дій в Афганістані. На лінійці були підведені підсумки навчального року, всі присутні привітали учнів 11-А класу із завершенням шкільного навчання і Останній дзвоник оголосив початок літніх канікул.

26 травня в школі відбулась урочиста лінійка, присвячена закінченню 2016-2017 навчального року. Із святом Останнього дзвоника колектив школи привітали шановні гості: Небрат Валентина Олексіївна – заступник голови адміністрації району з організаційних питань Адміністрації Основ’янського району Харківської міської ради, Гречко Олена Володимирівна – помічник народного депутата України Анатолія Петровича Денисенка, Мацак Олексій Ігорович – депутат Харківської обласної ради, Шевченко Тетяна Миколаївна – депутат Харківської міської ради, Гонська Світлана Олегівна – методист Управління освіти Основ’янського району Харківської міської ради Харківської області,  Бруєв Сергій Васильович – голова спілки ветеранів сел. Жихір, ветеран бойових дій в Афганістані. На лінійці були підведені підсумки навчального року, всі присутні привітали учнів 11-А класу із завершенням шкільного навчання і Останній дзвоник оголосив початок літніх канікул.