Вітаємо призерів міського конкурсу проектів «Якби мером був я»!

11 трав. 2017
Вітаємо дівчат 8-Б класу Геращенко Дар’ю та Світличну Дарину із отриманням диплому ІІІ ступеня у міському конкурсі проектів «Якби мером був я» Школи розвитку «Мер міста»! 11 травня 2017 року на базі Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова у фінальному етапі конкурсу дівчата представили нашу школу із соціальним проектом «Збереження національних традицій Слобожанщини» слухачам Школи розвитку «Мер міста» та журі конкурсу, до якого увійшли професори, доценти, завідувачі та викладачі провідних кафедр університету, фахівці Центру довузівської підготовки та кар’єри, члени ради молодих вчених. Бажаємо дівчатам активності, натхнення, творчих успіхів та нових перемог!

11 травня 2017 року на базі Харківського національного університету  міського господарства імені О. М. Бекетова у фінальному етапі конкурсу дівчата представили нашу школу із соціальним проектом «Збереження національних традицій Слобожанщини» слухачам Школи розвитку «Мер міста» та журі конкурсу, до якого увійшли професори, доценти, завідувачі та викладачі провідних кафедр університету, фахівці Центру довузівської підготовки та кар’єри, члени ради молодих вчених.

Бажаємо дівчатам активності, натхнення, творчих успіхів та нових перемог!