Районний етап Всеукраїнського зльоту шкільних загонів юних інспекторів руху

6 квіт. 2017
5 квітня шкільна команда "Патруль" представила школу на районному етапі Всеукраїнського зльоту шкільних загонів юних інспекторів руху. Вітаємо команду з гарним та бадьорим виступом! Дякуємо всім учасникам змагань: Варич Карині, Ніколаєнко Юлії, Токаренко Сніжані, Троценко Дарині (6-Б), Зозулі Андрію, Луценко Володимиру, Богдан Валерії (7-А); Галаніну Даниїлу та Семенному Владиславу (7-Б); Канцедал Яні, Лихобабі Валерії та Лихобабі Єлизаветі (9-А)!

5 квітня шкільна команда "Патруль" представила школу на  районному етапі Всеукраїнського зльоту шкільних загонів юних інспекторів руху. Вітаємо команду з гарним та бадьорим виступом!  Дякуємо всім учасникам змагань: Варич Карині, Ніколаєнко Юлії, Токаренко Сніжані, Троценко Дарині (6-Б), Зозулі Андрію, Луценко Володимиру, Богдан Валерії (7-А); Галаніну Даниїлу та Семенному Владиславу (7-Б); Канцедал Яні, Лихобабі Валерії та Лихобабі Єлизаветі (9-А)!