Святковий концерт «Свято весни – свято краси»

9 бер. 2017
7 березня учні школи привітали вчителів із першим святом весни - Міжнародним жіночим днем. Учні перших класів привітали всіх присутніх веселою сценкою, а учні 2-3 класів - віршами. Теплі привітання та гарний настрій подарували: виконавці бальних танців учень 8-Б Світличний Денис та учень 6-А класу Чуйков Денис, учасниця колективу сучасного танцю "Експресія" Дишлевич Настя із танцем на музику Н.Паганіні, учениця 5-Б класу Пирогова Кристина із композицією на скрипці, учень 2-Б класу Дирда Олександр та учень 7-А класу Канцедал Ілля - гуморесками, дует дівчат 9-А класу Лихобаби Валерії та Лихобаби Єлизавети, сольне виконання пісень Чаговець Валерією та вчителем іноземної мови Міщенко Вікторією Вікторівною, учасники хорового ансамблю "Перлини" та, звичайно, ведучі свята - Ярмак Владислав і Чаговець Валерія. Фотозвіт у розділі "Фотогалерея"

7 березня учні школи привітали вчителів із першим святом весни - Міжнародним жіночим днем. Учні перших класів привітали всіх присутніх веселою сценкою, а учні 2-3 класів - віршами.  Теплі привітання та гарний настрій подарували: виконавці бальних танців  учень 8-Б Світличний Денис та учень 6-А класу Чуйков Денис, учасниця колективу сучасного танцю "Експресія" Дишлевич Настя із танцем на музику Н.Паганіні, учениця 5-Б класу Пирогова Кристина із композицією на скрипці, учень 2-Б класу Дирда Олександр та учень 7-А класу Канцедал Ілля - гуморесками, дует дівчат 9-А класу Лихобаби Валерії  та Лихобаби Єлизавети, сольне виконання пісень Чаговець Валерією та вчителем іноземної мови Міщенко Вікторією Вікторівною, учасники хорового ансамблю "Перлини" та ведучі свята - Ярмак  Владислав і  Чаговець Валерія.