Місяць правового виховання

3 бер. 2017
В лютому в школі проведено ряд заходів на тему правового виховання. А саме: виховні години «Ми поважаємо один одного», «Правила спілкування», «Там, де права, там і відповідальність», година правознавства «Кожен повинен знати, що є закон», конкурс стіннівок «Ми і наші права» та ін. Відбулась зустріч учнів 7-А, 7-Б, 8-А, 8-Б ТА 9-А класів із лікарем-наркологом Основ'янського району Т.В.Мінухіною і лекція «Правила здорового життя». Для учнів 9-А класу патрульна поліція провела профілактичну бесіду «Права та обов'язки підлітків».

«Ми поважаємо один одного», «Правила спілкування», «Там, де права, там  і відповідальність», година правознавства   «Кожен повинен знати, що є закон», конкурс  стіннівок «Ми і наші права» та ін. Відбулась зустріч учнів 7-А, 7-Б, 8-А, 8-Б ТА 9-А класів  із лікарем-наркологом Основ'янського району  Т.В.Мінухіною і лекція «Правила здорового життя». Для учнів 9-А класу патрульна поліція провела профілактичну бесіду  «Права та обов'язки підлітків».