Підсумки Тижня початкової школи

27 лют. 2017
23 лютого за планом Тижня початкової школи була проведена вікторина "Знавці рідної мови" між учнями 4-х класів. Для виставки "Творимо дива своїми руками" учні підготували яскраві поробки. А під час перегляду вистави "Світлофорчик" діти повторили правила безпеки. 27 лютого були підведені підсумки Тижня початкової школи. Учні 1-4 класів отримали Подяки заактивну участь у різноманітних заходах Тижня. Фотозвіт у розділі "Фотогалерея".

23 лютого за планом  Тижня початкової школи була проведена вікторина  "Знавці рідної мови" між учнями 4-х класів.

Для виставки  "Творимо дива своїми руками" учні підготували  яскраві поробки.

А  під час перегляду вистави "Світлофорчик" діти  повторили правила безпеки.

27 лютого були підведені підсумки  Тижня початкової школи. Учні 1-4 класів отримали Подяки заактивну участь у різноманітних заходах Тижня.