Зустріч із Сергієм Федченком

10 лют. 2012
10 лютого 2012 року в рамках роботи проекту організації учнівського самоврядування "Клуб цікавих людей" відбулась незабутня зустріч із чемпіоном Європи за версією WBO, Харківським боксером Сергієм Федченком. Якими були перші кроки у спорті, як досягти високих результатів, які найважливіші перемоги - на всі ці питання діти почули відповідь від "живої" легенди спорту. "Професор" як називають його в рингу, в січні 2012 року потрапив до п`ятірки найкращих боксерів світу за версією Всесвітньої боксерської організації (WBO). Гість школи розповів про свій шлях до спортивних досягнень, труднощі та перемоги. Молодий спортсмен щиро побажав дітям наполегливо вчитись, працювати над собою та досягати своєї мети! (Детальний фотозвіт можна переглянути на сторінці "Фотогалерея").