Учень року - 2017

6 лют. 2017
3 лютого на базі Харківської гімназії №12 відбувся ІІІ етап ІІ (районного) етапу конкурсу «Учень року-2017». Нашу школу в номінації «Творча особистість року» гідно представила учениця 11-А класу Мірошниченко Ольга, а в номінації «Спортсмен року» – учениця 11-А класу Кириченко Катерина. Бажаємо дівчатам творчих успіхів та перемог! Кириченко Катю вітаємо також із черговою спортивною перемогою! 3 лютого спортсменка повернулась із м. Чернігів, де взяла участь у змаганнях з лижних гонок «Кубок України» серед ДЮСШ та СДЮШОР і отримала два дипломи ІІ ступеня!

3 лютого на базі Харківської гімназії №12  відбувся  ІІІ етап  ІІ (районного) етапу конкурсу «Учень року-2017». Нашу школу в номінації «Творча особистість року» гідно представила учениця 11-А класу  Мірошниченко Ольга, а  в номінації «Спортсмен року»  –   учениця 11-А класу Кириченко Катерина.  Бажаємо дівчатам  творчих успіхів та перемог!

Кириченко Катю вітаємо також із черговою  спортивною перемогою!

3 лютого спортсменка повернулась із м. Чернігів,  де взяла участь у змаганнях з лижних гонок «Кубок України» серед ДЮСШ та СДЮШОР і отримала два дипломи ІІ ступеня!