"Нас було тільки триста" (День пам'яті Героїв Крут)

27 січ. 2017
27 січня для учнів 9-А класу проведено урок історичної пам'яті "Нас було тільки триста", присвячений Дню пам'яті Героїв Крут. Про героїчні події січня 1918 року розповіли учням бібліотекарі бібліотеки -філії №41 Основ'янського району. Бій під Крутами відбувся 29 січня 1918 року біля залізничної станції Крути, за 130 кілометрів на північний схід від Києва, де оборонці української державності призупинили наступ противника. Трагічна загибель студентського куреня під Крутами стала символом патріотизму і жертовності в боротьбі за незалежну Україну.

27 січня  для учнів 9-А класу проведено урок історичної пам'яті "Нас було тільки триста", присвячений Дню  пам'яті Героїв Крут. Про  героїчні події січня 1918 року  розповіли учням  бібліотекарі бібліотеки -філії №41  Основ'янського району.