"Любимо й пишаємось нашим ми народом, Україною і своїм козацьким родом"

19 жовт. 2016
Працівники Центральної бібліотеки Основ'янського району та бібліотеки -філії №41 разом із активом учнів та класним керівником 8-Б класу Філатовою Н.О., провели для учнів 5-х класів етнографічний вернісаж, присвячений Дню українського козацтва та Дню захисника України.

Працівники Центральної бібліотеки Основ'янського району та бібліотеки-філії №41 разом із активом учнів та класним керівником 8-Б класу Філатовою Н.О., провели для учнів 5-х класів етнографічний вернісаж, присвячений Дню українського козацтва та Дню захисника України.

Діти згадали козацькі традиції та легенди, дізнались нові сторінки історії Слобожанщини та отримали призи за активну участь у  історичній вікторині. Фотозвіт у розділі "Фотогалерея".