"Він мріяв про велику Україну"

28 вер. 2016
26 вересня на честь 150-ряччя від дня народження М.С.Грушевського працівники Центральної бібліотеки Основ’янського району та бібліотеки-філії №41 провели для учнів 9-А класу урок історичного портрету «Він мріяв про велику Україну».

26 вересня в гості до учнів 9-А класу завітали працівники Центральної бібліотеки Основ’янського району та  бібліотеки-філії  №41.

На честь 150-річчя від дня народження  Михайла Грушевського бібліотекарі провели для учнів урок історичного портрету  «Він мріяв про велику Україну».

Учні взяли активну участь у заході, відповіли на запитання вікторини та  завершили  урок яскравою піснею. Фотозвіт у розділі "Фотогалерея".

Миха́йло Сергі́йович Груше́вський (1866-1934) – український історик, громадський та політичний діяч. Голова Центральної РадиУкраїнської Народної Республіки(19171918). Член Історичного товариства імені Нестора-Літописця, дійсний член Чеської АН(1914), почесний член Київського товариства старожитностей і мистецтв(1917), член-кореспондентВУАН(1923) та АН СРСР(1929), багаторічний голова Наукового Товариства ім. Шевченкау Львові(18971913), завідувач кафедри історії Львівського університету(18941914), автор понад 2000 наукових праць.