Районна виставка-презентація педагогічних ідей та технологій

1 лют. 2012
За підсумками проведеної ХІХ районної виставки-презентації педагогічних ідей та технологій за темою: "Розвиток професійної компетентності педагогічних працівників в умовах безперервної освіти", були нагороджені грамотами такі вчителі нашої школи: Філатова Наталія Олегівна, вчитель географі,ї Федоренко Клавдія Дмитрівна, вчитель української мови та літератури, Басок Олена Олександрівна, вчитель російської мови та світової літератури, Цема Ніна Петрівна, вчитель обслуговуючої праці, Здолбніков Сергій Миколайович, вчитель трудового навчання. Дипломом ІІ ступеня нагороджений Федяй Сергій Олександрович, вчитель фізики. Дипломами ІІІ ступеня нагороджені: Третяк Ольга Федорівна, вчитель хімії, Світлична Алла Вікторіна, вчитель біології. Вітаємо наших колег!

Філатова Наталія Олегівна, вчитель географії ,
 Федоренко Клавдія Дмитрівна, вчитель української мови та літератур,
 Басок Олена Олександрівна, вчитель російської мови та світової літератури,
 Цема Ніна Петрівна, вчитель обслуговуючої праці,
 Здолбніков Сергій Миколайович, вчитель трудового навчання.
Дипломом ІІ ступеня нагороджений Федяй Сергій Олександрович, вчитель фізики.
Дипломами ІІІ ступеня нагороджені:
 Третяк Ольга Федорівна, вчитель хімії,
Світлична Алла Вікторіна, вчитель біології.
Вітаємо наших колег!