Зустріч з Олексієм Мочановим

16 вер. 2011
16 вересня за ініціативою дитячої громадської організації «Веселкова країна» було проведено засідання «Клубу Цікавих людей». На творчу зустріч зі школярами завітав відомий автогонщик, автоексперт, журналіст, та музикант – Олексій Мочанов.

16 вересня за ініціативою дитячої громадської організації «Веселкова країна» було проведено засідання «Клубу цікавих людей». На творчу зустріч зі школярами завітав відомий автогонщик, автоексперт, журналіст, та музикант – Олексій Мочанов.  Під час неймовірно цікавої бесіди з зіркою кожен міг поставити питання, які стосувалися не тільки його діяльності, але й особистих уподобань. Бажаючі отримали автографи від зірки та фото напам’ять.