Наказ №29 від 26.01.2016 "Про призупинення навчально-виховного процесу в навчальних закладах Червонозаводського району м. Харкова"

26 січ. 2016
Призупинити навчально-виховний процес у загальноосвітніх навчальних закладах Червонозаводського району м. Харкова з 27 січня 2016 року до особливого розпорядження

Н А К А З

26.01.2016 № 29

На виконання розпорядження міського голови від 26.01.2016 № 6 «Про призупинення навчально-виховного процесу в навчальних закладах м. Харкова», наказу Департаменту освіти Харківської міської ради від 26.01.2016 № 16 «Про призупинення навчально-виховного процесу в навчальних закладах м.Харкова» з метою запобігання поширенню інфекційних хвороб, усунення негативного впливу на населення міста Харкова, на підставі ст. 30 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», ст. 32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», керуючись ст.ст. 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

НАКАЗУЮ:

1. Призупинити навчально-виховний процес у загальноосвітніх навчальних закладах Червонозаводського району м. Харкова.

З 27 січня 2016 року до окремого розпорядження

1. Заступнику начальника управління освіти Прохоренко О.В.:

2.1. Узяти під контроль проведення відповідних організаційних та санітарно-профілактичних заходів у закладах освіти району.

2.2. Вирішити питання щодо перенесення на інші терміни проведення районних запланованих раніше масових, дозвільних, розважальних і спортивно-масових заходів та таких, які вимагають переїздів учасників навчально-виховного процесу.

Терміново

2.3. Невідкладно інформувати Департамент освіти про надзвичайні випадки у закладах, де перебувають діти, учнівська молодь.

2.4. Довести цей наказ до відома керівників навчальних закладів.

26.01.2016

1. Головному бухгалтеру централізованої бухгалтерії Іголкіній Т.І. вирішити питання організації роботи та оплати праці педагогічних та інших працівників загальноосвітніх навчальних закладів у цей період згідно із законодавством України.

Терміново

1. Начальнику господарчої групи управління освіти Торяник Т.В. забезпечити контроль за проведенням відповідними службами комплексу робіт щодо підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, дотримання правил охорони праці і безпеки життєдіяльності, а також необхідного температурного режиму в навчальних закладах.

Постійно

1. Покласти персональну відповідальність на керівників навчальних закладів за дотримання санітарних норм, температурного режиму, безпечного функціонування навчальних закладів тощо.

2. Керівникам навчальних закладів:

6.1. Провести роз’яснювальну роботу серед учнів загальноосвітніх, вихованців дошкільних і позашкільних навчальних закладів щодо поведінки в умовах низьких температур, запобігання випадкам переохолодження та обмороження, навчання з надання першої медичної допомоги при переохолодженні.

Терміново

6.2. Провести позапланові інструктажі з безпеки життєдіяльності з учасниками навчально-виховного процесу та працівниками щодо безпечного користування обігрівальними приладами тощо.

26.01.2016

6.3. Перенести на інші терміни проведення запланованих раніше масових, дозвільних, розважальних і спортивно-масових заходів та таких, які вимагають переїздів учасників навчально-виховного процесу, а також навчальної практики.

Терміново

6.4. Забезпечити проведення відповідними службами комплексу робіт щодо підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, дотримання правил охорони праці, безпеки життєдіяльності, а також необхідного температурного режиму в навчальних закладах.

Постійно

6.5. Забезпечити неухильне дотримання санітарного законодавства щодо проведення прогулянок, інших заходів у дошкільних навчальних закладах.

Постійно

6.6. Провести роз’яснювальну роботу з батьківською громадськістю щодо правил безпечної поведінки дітей удома.

26.01.2016

6.7. Розмістити на сайтах загальноосвітніх навчальних закладів:

– інформацію про призупинення навчально-виховного процесу;

26.01.2016

– домашні завдання з метою надолуження навчального матеріалу.

27.01.2016

1. Завідувачу ЛКТО Фесенко О..В. розмістити цей наказ на сайті управління освіти.

26.01.2016

1. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Начальник управління освіти О.С.Нижник