У МОН доопрацювали законопроект про освіту

16 січ. 2016
Міністерством освіти і науки проведено роботу з доопрацювання проекту закону «Про освіту». Доопрацьований документ оприлюднено на сайті Верховної Ради. У МОН зазначають, що законопроект доопрацьовано з урахуванням зауважень і пропозицій, висловлених під час засідання парламентського Комітету з питань науки і освіти, яке відбулося 25 листопада 2015 року.

У МОН доопрацювали законопроект про освіту

16 січ. 2016

Запровадження 12-річної програми для здобуття повної загальної середньої освіти заплановане на 2018 рік.
Сертифікація педагогічних працівників після прийняття законопроекту стане неодмінним елементом системи забезпечення якості освіти. Передбачено, що механізм сертифікації вчителів включатиме перевірку знань (тестування) з предмета і педагогічної теорії на базі існуючих регіональних центрів оцінювання якості освіти, а також перевірку педагогічної майстерності вчителя.
Комісія з перевірки педагогічної майстерності формуватиметься з представників закладу освіти, де працює вчитель, та місцевих органів управління освітою.
Також буде запроваджено проведення ЗНО для випускників 9-х класів та зовнішнє оцінювання по завершенню базової та профільної середньої освіти.