День захисника України

15 жовт. 2015
13 жовтня учні 7-9 класів провели для 6-А та 6-Б класів захід «Славні сини України». Все частіше ми звертаємось до наших витоків: історії нашої країни, козацької вольниці, рідної мови. Звертаємося до минулого, щоб зрозуміти сучасне. Запорозька Січ! Козацтво... Найлегендарніше минуле українського народу, яке тривало майже 300 років. Синонім свободи, людської і національної гідності, талановитості. 14 жовтня одне з найбільших народних свят, - свято Пресвятої Покрови. Пресвяту Богородицю козаки вважали своєю покровителькою і заступницею. Але це свято не тільки народно-релігійне, а й національне. 14 жовтня в Україні відзначається Днь українського козацтва. А оскільки саме козаки багато століть стояли на захисті народу, 14 жовтня тепер в Україні відзначають ще одне свято: День захисника України. (Фотозвіт у розділі "Фотогалерея")