Випускний іспит з англійської мови у формі ЗНО відмінено

11 жовт. 2015

Випускний іспит з англійської мови у формі ЗНО відмінено

Міністерством освіти і науки прийнято рішення про відміну проведення державної підсумкової атестації учнів 11 класів з англійської мови у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Відповідний наказ від 08.10.2015 №1050 підписано міністром освіти і науки Сергієм Квітом.
Згідно із затвердженими змінами, державна підсумкова атестаціїя з англійської мови у 2015/2016 навчальному році залишиться обов’язковою, однак буде проведена навчальними закладами самостійно і не у формі ЗНО.
Інші два предмета державної підсумкової атестації учнів 11 класів (українська мова та математика / історія України) будуть проведені у формі зовнішнього незалежного оцінювання.
У МОН зазначають, що таке рішення ухвалене враховуючи звернення громадських організацій, батьків та учнів.
Також  наказом міністерства розширено період проведення ДПА в 11-х класах. Випускні іспити відбудуться з 5 до 30 травня.
(за матеріалами сайту osvita.ua)