Молодіжний фестиваль соціальної реклами «Інший погляд»

14 серп. 2015
Учасники Міжнародного молодіжного фестивалю соціальної реклами «Інший погляд» мають можливість позмагатися за першість у номінаціях «Безпека дітей в інтернеті» та «Stop hate speech in медіа».

Молодіжний фестиваль соціальної реклами «Інший погляд»

У рамках номінації «Безпека дітей в інтернеті», підтриманої компанією Google Україна, організатори очікують на роботи, пов’язані з цифровою безпекою дітей. Проекти можуть бути спрямовані як на найменших користувачів інтернету, так і на їхніх батьків.

У рамках тематичної номінації Stop hate speech in mediа, оголошеної під патронатом Управління Верховного Комісара ООН з прав людини та Національної спілки журналістів України, молодь може втілити свої ідеї щодо інформаційної ситуації в країні. Кращі проекти номінації будуть презентовані на Міжнародній конференції, яку проводить Організація Об’єднаних Націй у жовтні 2015 року в Женеві. Автори робіт-переможців зможуть узяти участь у тренінгу Національної спілки журналістів України на тему дотримання професійних стандартів журналістики. Фестиваль має також і потужну освітню програму – інтенсив лекцій, майстер-класів від рекламістів та дискусій із громадськими активістами.

До конкурсу в обох тематичних групах приймаються роботи, виконані в будь-якому форматі, дозволеному на фестивалі (відео-, друкована, зовнішня реклама і т.д. – детальніше про умови участі можна дізнатися на сайті www.inshyi-poglyad.com). Проект візьме участь як в загальному конкурсі, так і в конкурсі за тематичним спрямуванням.

Допускається як очна, так і заочна форма участі. Проект відкритий для конкурсантів з усіх регіонів.

Участь у Фестивалі безкоштовна.

Умови участі читайте на сайті: http://goo.gl/lv7G4n

Проекти приймаються на конкурс у таких номінаціях:

1. Друкована продукція.

2. Відеоролик.

3. Аудіоролик.

4. Зовнішня реклама.

5. Інтернет-реклама.

Подані роботи змагаються у двох вікових групах – серед школярів та серед студентів і молоді.