Про утворення Міжвідомчої комісії з питань національно-патріотичного виховання

3 серп. 2015
Кабінет Міністрів України створив Міжвідомчу комісію з питань національно-патріотичного виховання. Створена комісія стане дорадчим органом уряду, який, як зазначено у постанові, утворено для відродження та впровадження національно-патріотичного виховання. До складу міжвідомчої комісії включено близько двадцяти чиновників різних міністерств і відомств, а також декількох представників громадських організацій.

Про утворення Міжвідомчої комісії з питань національно-патріотичного виховання

Основними завданнями, покладеними на членів комісії, стане сприяння забезпеченню координації дій органів виконавчої влади з питань національно-патріотичного виховання.
Також комісія визначатиме шляхи, механізми та способи вирішення питань відродження та впровадження національно-патріотичного виховання, підвищення ефективності діяльності центральних і місцевих органів виконавчої влади із зазначених питань.
У рамках діяльності комісії планується удосконалити нормативно-правову базу з питань національно-патріотичного виховання.
Члени комісії проводитимуть аналіз стану справ та причин виникнення проблем у процесі відродження та впровадження національно-патріотичного виховання, вивчатимуть результати діяльності органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій з питань відродження та впровадження національно-патріотичного виховання тощо.
Також передбачається, що комісія подаватиме уряду рекомендації та пропозиції з питань відродження та впровадження національно-патріотичного виховання.
Утворену комісію очолить міністр культури України. Організаційне забезпечення її роботи здійснюватиме Міністерство молоді та спорту.
(за матеріалами сайту osvita.ua)