Вступна кампанія 2015

13 лип. 2015
Міністерство освіти і науки України оприлюднило наказ від 09.07.2015 «Про організацію роботи приймальні громадян та консультативного телефону

м. Київ

09.07.2015                                                                                № 730

Про організацію роботи приймальні громадян

та консультативного телефону

“Вступна кампанія 2015 року”

З метою забезпечення належного контролю за проведенням вступної кампанії 2015 року у вищих навчальних закладах, організації особистого прийому громадян, їх консультування з питань вступу до навчальних закладів та оперативного реагування на можливі факти порушення законодавства про вищу освіту

Н А К А З У Ю:

1. Визначити,  що  на період вступної кампанії з 10 липня по 28 серпня 2015 року прийом громадян здійснювати за адресою: проспект Перемоги, 10, у кімнаті № 122, де встановити консультативні  телефони “Вступна кампанія 2015 року” за номерами 481-32-15 та 096-444-30-86.

2. Затвердити Графік чергування працівників департаментів вищої, загальної середньої та дошкільної освіти та представників вищих навчальних закладів у приймальні громадян та на консультативному телефоні “Вступна кампанія 2015 року”, що додається.

3. Керівникам департаментів вищої (Бондаренко С. І.),  загальної   середньої  та  дошкільної  освіти  (Кононенко Ю. Г.) забезпечити чергування осіб, визначених графіком, затвердженим пунктом 2 цього наказу у приймальні громадян та на консультативному телефоні “Вступна кампанія 2015 року” і належний професійний рівень особистого прийому громадян та їх консультування.

4. Департаменту управління справами (Реві Д. М.) для організації роботи приймальні громадян та консультативного телефону “Вступна кампанія 2015 року” надати у тимчасове користування кімнату № 122 і встановити в ній телефонний апарат, факс-апарат та комп’ютер з під’єднанням його до мережі Інтернет.

5. Управлінню зв’язків з громадськістю та забезпечення діяльності Міністра (патронатна служба) (Загоруйко Ю. А.) забезпечити висвітлення змісту звернень до приймальні громадян та на консультативний телефон у засобах масової інформації.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Совсун І. Р.

Міністр                                                                                                           С. М. Квіт