Екскурсія до аероклубу

15 черв. 2015
У суботу учні школи відвідали аероклуб ім. Гризодубової, що знаходиться у селищі Коротич. Учні побачили музей бойової авіації, який розташований на території аероклубу, ознайомилися з правилами польотів на літаках, відвідали полігон для тренування стрибків з парашутом. Також з особливою цікавістю діти розглядали парк приватної авіації, що розташований на території клубу. Учні та вчителі висловлюють подяку Мошнякову Євгену Миколайовичу, заступнику голови адміністрації Червонозаводського району, за організацію та проведення екскурсії.

У суботу  учні школи відвідали аероклуб ім. Гризодубової, що знаходиться у селищі Коротич. Учні побачили музей бойової авіації, який розташований на території аероклубу, ознайомилися з правилами польотів на літаках, відвідали полігон для тренування стрибків з парашутом. Також  з особливою цікавістю діти розглядали парк приватної авіації, що розташований на території клубу. Учні та вчителі висловлюють подяку Мошнякову  Євгену Миколайовичу, заступнику  голови адміністрації Червонозаводського району, за організацію та проведення екскурсії.