Голос школи

25 бер. 2015
За традицією кожного року у школі проводиться конкурс виразного читання. А в цьому навчальному році, у березні, учні 9-А класу разом із класним керівником Басок Оленою Олександрівною вирішили організувати учнівський проект «Голос школи», який і провели у два етапи.

За умовами конкурсу, у І турі учні 3-8 класів готували виразне читання віршів напам’ять. Учні 9-А класу виступили у ролі тренерів: вони відібрали тих, хто більш талановито виступив, та підготували своїх учнів для участі у ІІ, фінальному етапі.

18 березня організатори проекту запросили всіх на фінал конкурсу, у якому взяли участь 15 учнів із 3-8 класів. У процесі підготовки до заключного етапу конкурсу, тренери зі своїми учнями підібрали цікаві віршовані твори, майстерно підготували презентації та музичний супровід.

Глядачі нагородили щирими аплодисментами всіх учасників фіналу, а журі визначило призерів конкурсу: ІІІ місце розділили Лялюк Олеся (8-А), Чаговець Валерія (6-А) та Третяк Ангеліна (5-Б); ІІ місце: Лихобаба Валерія (7-А) та Семеней Ангеліна (5-А), а першість журі віддало наймолодшій учасниці – Буйдіній Ані з 3-Б класу та Мірошниченко Наталії – учениці 5-Б класу. Всіх учасників вітаємо із цікавим проектом та бажаємо нових успіхів!