Благодійний ярмарок

20 лют. 2015
Однією із традицій свята "Масляна" є благодійність. Тож 19 лютого 2015 року вчителі, учні та їх батьки підготували шкільний благодійний ярмарок, який в цьому році замінив веселі ігри та святковий концерт.

Третій рік поспіль учні школи із задоволенням беруть участь у фольклорному святі «Масляна». Однією із традицій свята є благодійність. Тож 19 лютого 2015 року вчителі, учні та їх батьки підготували шкільний благодійний ярмарок, який в цьому році замінив веселі ігри та святковий концерт. На ярмарку можна було придбати  виготовлені власноруч іграшки та вироби орігамі з паперу, ляльки-мотанки і чудові сувеніри. Більш за все, звичайно, діти раділи великій кількості різноманітних смачних домашніх виробів.

На зібрані кошти заплановано придбати одяг для військових, які знаходяться на лікуванні у харківському військовому шпиталі.