15 вер. 2011
15.09.2011 року на базі ХЗОШ№48 відбувся районний семінар для соціальних педагогів ЗНЗ «Співпраця школи з соціальними службами з питань соціального захисту учнів пільгового контингенту».

На семінарі були присутні: начальник у справах сім`ї Червонозаводського району Клименко Н.М., головний спеціаліст Управління соціального захисту населення Семененко К.С., соціальні педагоги шкіл Червонозаводського району, адміністрація та класні керівники ХЗОШ №48.

Були розглянуті питання щодо напрямків сумісної діяльності соціальних служб з ЗНЗ. Корисною була інформація щодо поповнення бази даних дітей пільгового та підоблікового контингентів. Ретельно були розглянуті питання щодо постановки на облік дітей, позбавлених батьківського піклування, з інших районів Харківської області. Також були надані роз`яснення щодо соціальних питань дітей, реєстрація яких проведена зі ст. 135 Сімейного кодексу України.