Урок інформатики в 11-А класі "Ознайомлення з матеріалами сайту ХРЦОЯО. Реєстрація учнів на пробне ЗНО 2015"

11 лист. 2014
11 листопада одинадцятикласники ознайомилися з інформацією сайту Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти про сертифікаційні роботи з предметів, організацію та проведення ЗНО 2015

11 листопада одинадцятикласники ознайомилися з інформацією сайту Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти про організацію та проведення ЗНО 2015.

Учні обрали предмети для проходження пробного тестування, яке буде проходити у березні 2015 року. Учні, які впевнені у своєму виборі, роздрукували заяву та квитанцію для оплати за пробне тестування.