Відзначення Міжнародного дня грамотності у школі

15 вер. 2014
До Міжнародного дня грамотності у школі було проведено диктанти, виставку рідкісних видань у бібліотеці, мовні конкурси.

Мета Міжнародного дня грамотності — відзначити, що бути грамотним важливо для кожної людини та суспільства в цілому. Він підкреслює важливість грамотності та хоча б базової освіти як незамінних інструментів, що необхідні для побудови інтегрованого й мирного суспільства у XXI столітті.

Особливо зацікавив учнів та їх наставників конкурс творів есе «Граматика повеліває навіть королями», де автори есе мали можливість висловити своє бачення ролі грамотності в житті людини. Переможцем конкурсу серед учнів став Незус Ігор, учень 9-А класу, який став учасником районного етапу конкурсу.

Будьмо грамотними!