У пришкільному таборі «Ерудит» продовжується веселий відпочинок!

10 черв. 2014
Веселе літо

Наука - свет, не будем спорить,
Несется двадцать первый век.
Чтоб не отстать от технологий,
Учиться должен человек.
Но, вот, каникулы приходят,
И ценность знаний позабыв,
Любой отличник на свободу
Услышит вырваться призыв.
С каникулами поздравляем,
Снять с перетруженных мозгов
Все напряжение желаем.
Учиться снова будь готов!

5 червня у нас відбувся танцювальний конкурс «Шкільні перлини», на якому виявили свої хореографічні таланти і отримали чудові нагороди – грамоти та призи – представники всіх 4-х загонів. Особливо журі відмітило оригінальну хореографію танцювальних номерів учасниць І загону Бибко Єлизавети, Тихоненко Аліси, Чалун Варвари, Чаговець Валерії та Овдейчук Катерини.

Цього ж дня продемонстрували свої таланти наші юні перукарі-дизайнери, які створили неперевершені образи для конкурсу зачісок. Перукарі виявили неабияку фантазію, а моделі – чимале терпіння, в результаті чого глядачі й журі були вражені оригінальними зачісками «Французька троянда», «Літня квітка», «Елегантність», «Ніжність», «Водяна лілія» та багатьма іншими. Переможцями були визнані Тюріна Анастасія (ІІІ загін), моделі Соболь Валерія та Ступак Інна, і Кириченко Катерина (ІV загін), модель Мірошниченко Ольга.

Ми очікуємо нових цікавих подій!