Ніхто не забутий, ніщо не забуте...

6 трав. 2014
6 травня в школі були проведені Уроки мужності.

З нагоди вшанування пам'яті героїв Великої Вітчизняної війни та свята Перемоги учні 5-А, 5-Б, 8-А та 10-А класів зустрілись із головою Ради ветеранів Червонозаводського району полковником Стогнієм Миколою Іллічем, заступником голови Ради ветеранів Червонозаводського району полковником Шашкіним Володимиром Івановичем та головою спілки ветеранів сел. Жихір, учасником бойових дій в Афганістані полковником Бруєвим Сергієм Васильовичем. Військові льотчики розповіли учням про події часів Великої Вітчизняної війни, про важке звільнення Харкова та сел. Жихір від німецьких загарбників. Гості наголосили на необхідності завжди пам'ятати героїв-захисників Батьківщини та цінувати мир. У свою чергу учні 5-А, 5-Б, 6-А класів та шкільний хоровий ансамбль "Перлини" представили гостям літературно-музикальну композицію, присвячену святу Перемоги.