Міжнародний День рідної мови 21.02.2014 року

24 лют. 2014
Свято рідної мови "О, слово рідне, України слава..." у філії бібліотеки №41 Червонозаводського району м. Харкова.

До міжнародного Дня рідної мови 21.02.2014 року учні нашої школи взяли участь у святі рідної мови "О, слово рідне, України слава...", яке провели співробітники бібліотеки філії №41 Червонозаводського району м. Харкова.
Літературно-музична композиція, вислови про рідну мову, виконання українських народних пісень, байки, гуморески, приказки, загадки - усе це спонукало до подальшого вивчення рідної мови. А виконання віршів Шевченка засвідчило вміння передавати силою художнього слова багатство народної душі.