НОВОРІЧНЕ СВЯТО ДЛЯ УЧНІВ 1-4 КЛАСІВ

26 груд. 2013
26 грудня в школі відбулось Новорічне свято для учнів 1-4 класів «ЯК БАБКИ-ЙОЖКИ НОВИЙ РІК ЗУСТРІЧАЛИ».

Ведучі у образах казкових героїв запросили своїх молодших друзів у світ новорічної казки, де були ігри, парад новорічних костюмів, хороводи та веселі суперечки головних героїв. У виставі акторами були учні з 2 до 11 класу, а також учасники бально-спортивного колективу «Натхнення», шкільного колективу сучасного естрадного танцю «Експресія» та шкільного хорового ансамблю «Перлини». Під час свята кожна дитина отримала солодкий подарунок та цікавий посібник «Ура! Канікули!» від Харківського  міського голови Геннадія Кернеса.