День Святого Миколая

20 груд. 2013
Учні 5-б класу у костюмах Святого Миколая, янголів, хлопчика Іванка, дівчинки Оленки та Антипка перед початком занять вітали всіх, хто увійшов до школи, а потім показали маленьку повчальну виставу для учнів 1-2 класів.

Діти привітали зі святом Святого Миколая всіх працівників та учнів школи, розповіли про його життя та добродійництво. В Україні святий Миколай завжди вважався покровителем і заступником усіх дітей. Цього дня діти чекають його з нетерпінням: вони знають, що за їхню слухняність та працьовитість Миколай-Чудотворець принесе їм безліч подарунків. Тож намагаються бути весь рік чемними та слухняними, гарно вчитися у школі та поважати старших. І у ніч з 18 на 19 грудня Миколай покладе подарунки слухняним дітям під подушку.

Юні актори нагадали наказ Святого Миколая школярам:

Учися, дитинко, хай розум не спить,

Дорогу в науку всім треба любить:

Навчайтесь, навчайтесь, поки молоденькі,

До школи щодня поспішайте, любенькі.