День Збройних сил України

6 груд. 2013
Спортивне свято, присвячене Дню Збройних сил України

6 грудня на честь Дня Збройних сил України було проведено свято, на якому юнаки 8-11 класів продемонстрували  спритність, силу, стройову виправку.

6 грудня – День Збройних сил України.

Офіційна історія Української армії починається з 1991 року. А справжня історія нашого війська сягає тисячоліть. Бойові традиції формувалися у важких військових походах з прадавніх часів і до Великої Вітчизняної війни. А Харківщина може пишатись, наприклад, тим, що напередодні Великої Вітчизняної війни  підготувала таких легендарних льотчиків,  як Іван Кожедуб та Валентина Гризодубова, виготовила танк Т-34, а пізніше виростила і вивчила більше 20 космонавтів.

Наші хлопці – це теж майбутні захисники. І з нагоди Дня Збройних сил України в школі відбулось фізкультурно-спортивне свято. У змаганнях взяли участь команди 9-А, 9-Б, збірної 8-А і 10-А класів та команди 11-А класу. Своє володіння бойовим мистецтвом на святі красиво презентували вихованці шкільної секції олімпійського тхеквондо. Всі учасники команд наполегливо змагались у силі, спритності, кмітливості. А дівчата 10-А класу допомогли своїй команді перемогти у конкурсі стройової підготовки.

Групи підтримки класів теж взяли участь у змаганнях для  вболівальників і змогли заробити додаткові бали для своїх команд.

Найсильнішою у змаганнях виявилась команда 11-А класу. Дипломом ІІ ступеня нагороджено команду 9-Б класу і дипломом ІІІ ступеня – збірну 8-А та 10-А класів.

Святкові змагання завершились товариською зустріччю з баскетболу збірної команди учнів школи та команди вчителів. Із перемогою щиро вітаємо команду наших вчителів!