Вітаємо з перемогою!

1 вер. 2013
За підсумками районного конкурсу-огляду з підготовки навчальних закладів району до початку нового 2013-2014 року колектив ЗОШ №48 нагороджений Грамотою адміністрації Червонозаводського району за 1-е місце.

13 серпня 2013 року районною комісією, до складу якої увійшли представники районної адміністрації, районного управління освіти, міського Управління Головного управління Держсанепідслужби у Харківській області, районної служби надзвичайних ситуацій, було оглянуто стан готовності нашого навчального закладу до початку нового 2013-2014 навчального року.

Ремонтні роботи в школі розпочалися ще в перший день після закінчення відпочинкової зміни в пришкільному таборі та тривали протягом двох літніх місяців. До роботи з підготовки школи до навчального року залучилися батьки наших учнів, педагогічний колектив, обслуговуючий персонал та учні-старшокласники. Завдяки об’єднанню зусиль вдалося забезпечити виконання не тільки запланованих заходів , а й зробити набагато більше за для комфорту і безпеки дітей під час перебування в школі.

Так, було проведено косметичний ремонт обідньої зали та харчоблоку шкільної їдальні, замінено сантехніку та каналізаційну систему, придбано 100 комплектів посуду (тарілки глибокі та мілкі, кухлі, виделки, ложки тощо). Місце для буфетної продукції обладнано відповідними меблями.

Цього року стіни та підлога спортивної зали були повністю пофарбовані та естетично оформлені.

Вхідну групу першого поверху, де займаються наші молодші школярі,  обладнано двома металопластиковими  дверми, що забезпечить максимальне збереження тепла у зимовий період.

До речі, ще в червні були виконані всі необхідні заходи з підготовки опалювальної системи до роботи в осінньо-зимовий період та підписаний відповідний акт готовності.

На внутрішньому подвір’ї школи встановлено огорожу за для безпеки молодших школярів.

Величезну роботу проведено батьками щодо створення належних умов для навчання у класних кімнатах. В кабінетах старі дошки замінені новими (каб.№1, №5, №6, №27), розпочато роботу з технічного забезпечення навчально-виховного процесу – у кабінеті №23 встановлено мультимедійне обладнання. Кабінети забезпечені доступом до мережі Інтернет. В усіх кабінетах проведені косметичні ремонти, в кабінетах початкової школи №4 та №8 виконано капітальний ремонт стелі та стін на загальну суму понад      21 тис.грн.

Класні кімнати оформлюються стендами, наочними матеріалами, інструментами тощо.

Для 56 малюків, що прийдуть до школи вперше ініціативною групою батьків ведеться організаційна робота щодо придбання парт-трансформерів, що відповідають санітарним нормам та забезпечать комфорт та збереження здоров’я маленьких школярів протягом чотирьох років

Не залишився без уваги і квітник шкільного подвір’я. Навесні бордюри шкільної клумби були замінені на нові. Були придбані та висаджені квіти. Восени продовжиться робота з упорядкування квітника і ми впевнені, що наступного року нашими квітами будемо милуватися не тільки ми а і усі жителі мікрорайону.

Але найголовнішим здобуттям цього року стала капітальна реконструкція колишнього кабінету №10. Тепер тут обладнана сучасна актова зала, оздоблена повним комплектом звукової апаратури  для проведення шкільних заходів, семінарів, конференцій тощо. На проведення капітального ремонту та обладнання актової зали було витрачено 56 тис.грн. Фінансування даного проекту проведено цілком за кошти благодійного внеску керівника приватного підприємства. Колишній музей, що містився у даному приміщенні  збережено – матеріали та експонати оформлені в експозицію в кабінеті другого поверху.

Слід сказати, що за результатами комісійного обстеження, робота всіх нас з підготовки нашої школи до нового навчального року визнана такою що проведена на високому рівні, а школа такою, що готова до роботи в новому 2013-2014 навчальному році! Але в школі і до тепер триває без зупинки робота з підготовки до довгоочікуваної зустрічі з нашими учнями!

Детальну інформацію  про використання коштів, які були витрачені на підготовку школи до навчального року ви можете отримати на сторінці «Благодійність»

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

На жаль, у сучасних непростих економічних умовах левова частка потреб, без яких не обходиться школа задовільняється за рахунок ваших добровільних внесків, але наші з вами зусилля не залишаються не поміченими. Цього року із міського бюджету виділені кошти на проведення капітального ремонту крівлі. Станом на сьогодні покрівля будівлі нашої школи знаходиться в ідеальному стані!

Адміністрація школи звертається до вас з величезною вдячністю за ваше розуміння, всебічну підтримку, небайдужість та безпосередню участь у житті нашої школи особливо, коли йдеться про зміцнення матеріально-технічної бази та створення належних умов для навчання, виховання та розвитку наших дітей! Зичимо вам міцного здоров’я, добробуту та успіхів у навчанні вашим дітям!

Сподіваємося на подальшу співпрацю, чекаємо на ваші зауваження, критику та побажання, бо тільки так і тільки разом ми зможемо досягти нашої спільної мети – зробити нашу школу найкращою!

З повагою,

директор ХЗОШ №48