Закриття табору

14 черв. 2013
12 червня на честь завершення роботи літнього пришкільного табору відпочинку «Ерудит» всі п’ять загонів («Веселка», «Екстремали», «Романтики», «Смайл» та «Максимум») взяли участь у туристичному поході. На природі між загонами були проведені змагання: хто швидше розпалить вогнище і встановить туристичний намет, хто влучніше заб’є пенальті і хто сильніший у перетягуванні канату. Та, звичайно, туристичний похід не міг обійтись без традиційної польової каші, звареної на вогнищі. Але в конкурсі кашоварів переможців визначити було не можливо – всі загони приготували відмінну кашу! Переможців туристичних змагань нагородили грамотами, а кожен загін отримав подарунок. Оскільки робота літнього пришкільного табору мала екологічний напрям і діти брали участь в екологічних акціях, волонтер Харківської обласної фундації «Громадська альтернатива» Ляпіна Олександра подарувала всій школі в якості нагороди тенісний стіл і особливо відмітила свідому та старанну екологічну роботу наймолодшого загону «Веселка». Детальний фотозвіт у розділі "Фотогалерея".