Випускний вечір

3 черв. 2013
31 травня 2013 року відбулось урочисте святкування випускного вечора. 23 випускники нашої школи отримали атестати про загальну середню освіту, двоє з них були нагороджені золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні». Червона доріжка, яскраві софіти, кольоровий банер із зображенням випускників школи – все вказувало на те, що захід буде незвичайним. Його було проведено у формі нагородження премії «Оскар» за краще виконання своїх ролей (з 1 по 11 сезон) протягом шкільного життя як учнів, так і їх вчителів. Родзинкою свята став, звичайно, шкільний вальс. Особливу увагу всіх присутніх привернув до себе музичний виступ вчителів із побажанням щасливої долі та успіхів у подальшому житті своїм вихованцям. Завершальним етапом святкування можна вважати зоряний дощ та феєрверк на честь всіх присутніх. Хай щастить вам, любі випускники! Маємо надію, що отримання бажаних атестатів стане щасливим квитком у майбутнє життя. А вибір вашої майбутньої професії нехай буде безпомилковим.

Родзинкою свята став, звичайно, шкільний вальс.

Хай щастить вам, любі випускники! Маємо надію, що отримання бажаних атестатів стане щасливим квитком у майбутнє життя. А вибір вашої майбутньої професії нехай буде безпомилковим. Детальний фотозвіт у розділі "Фотогалерея"