Відпочинок у літніх пришкільних таборах «Соколятко» та «Ерудит»

11 черв. 2013
Кожен день відпочинку дітей у пришкільних таборах «Соколятко» та «Ерудит» наповнений новими подіями, враженнями, почуттями. Пріоритетними напрямками роботи є формування у дітей необхідності вести здоровий спосіб життя, усвідомлення важливості жити у гармонії з природою і собою. Діти залучаються до художньо-естетичної та активної творчої діяльності. Під час роботи таборів діти відвідали Харківський зоопарк, кінологічний центр, Центральний парк культури та відпочинку ім.М.Горького. Цікава пізнавальна подорож відбулась стежками ентомологічного заказника, який знаходиться зовсім недалеко від школи. Професор Мазуренко Олександр Петрович, кандидат фармацевтичних наук Довженко Ірина Аркадіївна та волонтер Ляпіна Олександра розповіли про представників рослинного та тваринного світу такої знайомої всім дітям місцевості. Після чудового спілкування з природою всі бажаючі могли показати свої творчі здібності на майстер-класах («Друге життя пластикового посуду», «Театральна маска», «Орігамі») та у конкурсі на кращу зачіску «Таланти юних перукарів».

Цікава пізнавальна подорож відбулась стежками ентомологічного заказника, який знаходиться зовсім недалеко від школи. Професор Мазуренко Олександр Петрович, кандидат фармацевтичних наук Довженко Ірина Аркадіївна та волонтер Ляпіна Олександра розповіли про представників рослинного та тваринного світу такої знайомої всім дітям місцевості. Після чудового спілкування з природою всі бажаючі могли показати свої творчі здібності на майстер-класах («Друге життя пластикового посуду», «Театральна маска», «Орігамі») та у конкурсі на кращу зачіску «Таланти юних перукарів». Детальний фотозвіт у розділі "Фотогалерея".