Умови прийому до вишів підготують до 13 жовтня

При Міністерстві освіти і науки працює робоча група з розроблення Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2018 році.

До складу робочої групи включено декілька десятків осіб, які представляють Міністерство освіти, вищі навчальні заклади, громадські організації, державні установи тощо.

Членам робочої групи доручено до 13 жовтня розробити та подати на затвердження керівництву Міносвіти Умови прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2018 році.

Як відомо, у вересні Міністерство освіти вже оприлюднювало для громадського обговорення проект Умов прийому до вишів у 2018 році.

Наступного року Міносвіти пропонує приймати сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2016, 2017 та 2018 років, крім оцінок з англійської, французької, німецької та іспанської мов. Оцінки з англійської, французької, німецької та іспанської мов прийматимуться лише з сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року.

Планується, що прийом заяв та документів від вступників розпочнеться 12 липня, а рейтингові списки вступників оприлюднять із зазначенням 01 серпня.

ДЖЕРЕЛО